Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Imieniny


Dziś Albina Antoniego
Jutro Heleny Halszki
Pojutrze : Maryny Kunegundy
Strona główna
Umowy na odśnieżanie

P1080584W dniu 24 grudnia 2013r. Wójt Gminy Radomin - Piotr Wolski przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy - Wioletty Różalskiej podpisał umowy z Wykonawcami wyłonionymi w ramach przetargu nieograniczonego na „Odśnieżanie dróg gminnych na terenie Gminy Radomin w okresie roku kalendarzowego 2014”. Specjalnie dla realizacji tego zadania Gminę Radomin podzielono na osiem obrębów. Wykonawcy w ramach przetargu musieli wykazać, iż posiadają odpowiedni sprzęt, którym będą odśnieżać drogi gminne.

 

Więcej…
 
Wójt Gminy Radomin ogłasza konkurs

herbPrzedmiotem konkursu jest nadanie nazwy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Radominie, w którym mieścić będzie się: Gminna Biblioteka Publiczna, siłownia dla mieszkańców, miejsce gier i zabaw dla dzieci i młodzieży (piłkarzyki, stół bilardowy, stół do ping-ponga, szachy, warcaby i inne gry). Powyższe miejsce będzie pełnić rolę gminnego centrum kultury i sportu.

Więcej…
 
Spotkanie opłatkowe

sesjaopl03Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, kiedy najbardziej doskwiera samotność tym, którzy nie mają z kim zasiąść przy wigilijnym stole. Dla takich osób z terenu Gminy Radomin Wójt Gminy – Piotr Wolski oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Ilona Wiśniewska zorganizowali spotkanie opłatkowe, które odbyło się 20 grudnia w świetlicy wiejskiej w Radominie.

Więcej…
 
Święty Mikołaj odwiedził naszą gminę

mikolaj11W naszej gminie mieszkają najgrzeczniejsze dzieci stąd w dniu 19 grudnia 2013 r. odwiedził je Święty Mikołaj. Mikołaj odwiedził wszystkie szkoły z terenu gminy Radomin i każdemu z dzieci wręczył słodki prezent, który oczywiście przez większość łasuchów został od razu spróbowany. Mikołaj, aby sprawdzić czy dzieci były grzeczne obejrzał ich dzienniczki z uwagami, omówił oceny z zachowania i naukowe osiągnięcia dzieci.

Więcej…
 
Podsumowanie projektu

WP 00016517 grudnia 2013 r. miało miejsce uroczyste spotkanie podsumowujące Program aktywizacji społecznej w Gminie Radomin współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Uroczystość miała miejsce w świetlicy strażackiej w Radominie. Oprócz uczestników projektu w spotkaniu wzięły udział również władze gminy.

Więcej…
 
Spotkanie opłatkowe dla samorządowców

wigsam04Dnia 17 grudnia 2013 r. Wójt Gminy Radomin - Piotr Wolski wziął udział w spotkaniu opłatkowym, który tradycyjnie odbył się w toruńskim Dworze Artusa. W spotkaniu opłatkowym uczestniczyli: Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego Piotr Całbecki, Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego Dorota Jakuta, Wojewoda Kujawsko – Pomorski Ewa Mes, samorządowcy, parlamentarzyści, przedstawiciele Kościoła Katolickiego, przedstawiciele sektora biznesowego oraz instytucji społeczeństwa obywatelskiego.

Więcej…
 
Informacja dotycząca odbioru odpadów komunalnych w okresie zimowym

odpadykomunalnyW związku z nadchodzącym okresem zimowym firma „KARO" – podmiot odbierający odpady komunalne z terenu gminy Radomin – prosi właścicieli nieruchomości o umożliwienie dogodnego dojazdu do nieruchomości tj. uprzątniecie błota, śniegu i innych zanieczyszczeń z dróg wewnętrznych dojazdowych dochodzących do posesji.

 

Więcej…
 
Informacja o lokalu

herbWÓJT GMINY RADOMIN


podaje do publicznej wiadomości


INFORMACJĘ


o wywieszeniu wykazu lokalu mieszkalnego przeznaczonego do oddania w najem na czas określony.

Więcej…
 
Spotkanie wigilijne

choinaZAPROSZENIE

 Wójt Gminy Radomin

Stowarzyszenie Nowoczesnych Gospodyń

z Radomina i okolic

Chór „Con Anima”

 serdecznie zapraszają mieszkańców z terenu całej gminy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Radominie w dniu 20 grudnia 2013 r. o godz. 13.00


Organizatorzy zwracają się z prośbą o potwierdzenie telefoniczne przybycia na spotkanie wigilijne do dnia 18 grudnia 2013 r. pod numerem telefonu (56) 683 75 22 wew. 14 lub 17.

 
V rocznica nadania imienia Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem

DSC04252Dnia 6 grudnia 2013 r. w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem odbyła się uroczystość 5-lecia nadanie imienia szkole. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Św. Jakuba w Płonnem. Liturgii przewodniczył Ks. Kapelan Józef Błaszczak. Na uroczystość przybyli goście honorowi Zofia i Stanisław Dziewanowscy, profesor Mirosław Krajewski oraz Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski, Przewodnicząc Rady Gminy – Janusz Wiwatowski, Sekretarz Gminy – Ewa Drawert oraz Skarbnik Gminy – Wioletta Różalska.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 41
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka