Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Imieniny


Dziś Gabrieli Dariusza
Jutro Bogumily Dominika
Pojutrze : Tomasza Tomislawa
Strona główna
Wykaz nieruchomości

 

Załącznik nr 1 do zarządzenia nr 63/2013 Wójta Gminy Radomin  z dnia 06 listopada 2013 r.

 

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego

Więcej…
 
Wspominamy tych, którzy odeszli

Uczniowie z Zespołu Szkół w Radominie posprzątali grób 95 żołnierzy radzieckich poległych podczas wyzwolenia przez Armię Czerwoną spod okupacji hitlerowskiej, Radomina i okolic znajdujący się na cmentarzu parafialnym w Radominie. 1 listopada obchodzono uroczystość Wszystkich Świętych. Dzień ten kojarzy się dla wielu ze zniczem, z grobem bliskich osób, z wiązanką kwiatów, jeszcze dla innych z modlitwą i pamięcią o tych, którzy wyprzedzili nas w drodze do wieczności. W dniu 1 listopada druhowie pełnili wartę przy grobie żołnierzy radzieckich.

Więcej…
 

Wójt Gminy Radomin i Proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja w Radominie

serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Radomin

na

Gminne Uroczystości

Narodowego Święta Niepodległości

Program obchodów w dniu 11 listopada:

- godz. 11.30 - Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym w Radominie

Po Mszy Świętej występ dzieci z Zespołu Szkół w Radominie z programem artystycznym.

Serdecznie zapraszamy

 
Unieszkodliwianie azbestu - kolejne środki

Wójt Gminy Radomin informuje wszystkich mieszkańców Gminy Radomin o możliwości otrzymania przez Gminę dofinansowania w 2014 r. z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na przedsięwzięcie związane z realizacją programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest.

Więcej…
 
Dokonano odbioru końcowego

P1080343Dnia 29 października 2013 r. dokonano odbioru końcowego zadania inwestycyjnego pn. „Remont połączony z modernizacją świetlicy wiejskiej w miejscowości Szczutowo", projekt złożony w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3 ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi.

Więcej…
 
Spotkanie z Wicemarszałkiem Sejmu

Dnia 28 października 2013 r. naszą gminę odwiedził Wicemarszałek Sejmu Jerzy Wenderlich. Spotkanie z mieszkańcami gminy odbyło się w świetlicy wiejskiej w miejscowości Radomin. Udział w spotkaniu wzięli: Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski, Przewodniczący Rady Gminy Radomin – Janusz Wiwatowski, Sekretarz Gminy – Ewa Drawert, Przewodniczący Rady Powiatowej SLD Stefan Borkowicz oraz Mieczysław Kończalski – Radny Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego.

Więcej…
 
Stypendia szkolne

Gmina Radomin realizuje stypendia szkolne dla uczniów zamieszkałych na terenie naszej gminy. Świadczenia dla uczących się dzieci i młodzieży stanowią formę pomocy materialnej dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej i życiowej. Udzielanie tych świadczeń ma na celu wyrównanie szans edukacyjnych uczniów, poprawę dostępności kształcenia na wyższych poziomach edukacji dla dzieci i młodzieży z uboższych środowisk.

Więcej…
 
Dofinansowaliśmy Powiatowe Eliminacje do XXIII Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy Rolniczej

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 listopada 2013 r. o godz. 10:00 w Sali Urzędu Gminy w Golubiu-Dobrzyniu zostaną przeprowadzone, przez Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Golubiu-Dobrzyniu przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rolników „STOROL" w Kowalewie Pomorskim, powiatowe eliminacje do XXIII Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy Rolniczej.

Więcej…
 
Najlepsi gimnazjaliści z Radomina odwiedzili Malbork, Sztutowo i Krynicę Morską

W tym roku wycieczka dla 36 najlepszych uczniów Publicznego Gimnazjum im. Fryderyka Chopina była jak corocznie sponsorowana przez Wójta Gminy Radomin – Piotra Wolskiego. Uczniowie w dniu 22 czerwca br., którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu mieli możliwość uczestniczyć oraz poczuć atmosferę średniowiecznego zamku krzyżackiego w Malborku, spacerując po jego komnatach, a nawet lochach.

Więcej…
 
Powiatowe Zaduszki Strażackie

Wszystkich Druhów Strażaków PSP oraz OSP z terenu Powiatu Golub - Dobrzyń zapraszam na nabożeństwo „Powiatowe Zaduszki Strażackie". Spotkajmy się w sobotę 2 listopada o godz. 17:00 w kościele parafialnym w Dulsku na Mszy św. za zmarłych strażaków, ich rodziny, zmarłe ofiary akcji ratunkowych z Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego.

Powiatowy kapelan OSP w Golubiu Dobrzyniu

ks. Jarosław Maciej Jastrzębski

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 38
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka