Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Imieniny


Dziś Jacka Anatola
Jutro Malwiny Odona
Pojutrze : Marii Antoniego
Strona główna
Gmina Radomin bierze udział w konkursie

herbGmina Radomin bierze udział w konkursie pn. "Najatrakcyjniejsza gmina regionu" organizowanym przez Radio PIK. Ideą konkursu jest promocja gmin Pomorza i Kujaw między innymi poprzez prezentację ich walorów turystyczno - rekreacyjnych, historii oraz dorobku kulturalnego.

 

Na stronie internetowej www.radiopik.pl można znaleźć prezentację naszej gminy. W najbliższym czasie będzie można oddawać głosy i przesyłać hasła reklamowe. Zapraszamy do udziału w głosowaniu.

 
Złote Gody Państwa Laskowskich

DSC 0270W dniu 01 maja 2014 roku w świetlicy wiejskiej w Radominie obchodzono uroczystość wręczenia medali przyznawanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za ,,Długoletnie pożycie małżeńskie". Złoty Jubileusz małżeństwa świętowali Państwo Barbara   i Jerzy Laskowscy z miejscowości Radomin.

Więcej…
 
Informacja ARiMR w Golubiu-Dobrzyniu

arimr2Szanowni Państwo, Drodzy Rolnicy

 

Od dnia 15 marca 2014 r. Biuro  Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Golubiu-Dobrzyniu  przyjmuje wnioski o przyznanie płatności za 2014 r. Wnioski można składać również przez Internet (po uprzednim nadaniu loginu i kodu dostępu) lub wysłać  pocztą.

 

Więcej…
 
Przygotowania do sezonu ...

Obraz 121W dniu 15 kwietnia 2014r. o godz. 16:30. Orliki Sokoła Radomin rozegrały swój kolejny mecz sparingowy. Ty razem przeciwnikiem był zespół Piłkarz Golub-Dobrzyń. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Naszych małych piłkarzy. Wszystkie trzy bramki dla Sokoła strzelił Radosław Gębski.

Więcej…
 
Nagroda dla Szkoły Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem

4W dniu 12 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu uczniowie Szkoły Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem odebrali nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii klas I-III za udział w konkursie pn. ,,Najpiękniejsza pisanka w rozmiarze XXL". Uczniowie udekorowali 1,5 m pisankę pod opieką p. Katarzyny Mejgier i p. Małgorzaty Zarębskiej.

Więcej…
 
Impreza LGD

PLAKAT LGD

 
Życzenia Świąteczne

zyczenia UG Radomin

 
I Turniej Orlików
turnorlik 08W dniu 12 kwietnia 2014 r. w miejscowości Radomin odbył się "I Turniej Orlików o Puchar Wójta Gminy Radomin". Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: Sokół Radomin, Skrwa Skrwilno, Promień Kowalewo Pomorskie, Saturn Ostrowite oraz Mustang Ostaszewo, które grały w systemie "każdy z każdym".
Więcej…
 
Zaproszenie na spotkanie

 

herb

Poseł na Sejm RP Zbigniew Sosnowski

oraz Wójt Gminy Radomin

Piotr Wolski

zapraszają serdecznie

mieszkańców

 Gminy Radomin

 na rozmowę o POLSCE, naszych problemach

oraz o przyszłości wsi i rolnictwa


 

 

Więcej…
 
Podpisano umowy na remonty dróg z Wykonawcami

DSCN1989W dniu 8 kwietnia 2014r. podpisano umowy z wykonawcami, którzy wykonają remont czterech dróg gminnych. Remontem drogi nr 110319C Szczutowo-Jakubkowo zajmie się Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „MAR-DAR" z Makówca, remontem drogi nr 110340C w Dulsku Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROBUD" Sp. z o.o. z Wąbrzeźna,

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 45
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka