Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Imieniny


Dziś Jana Pawla
Jutro Maryli Wladyslawa
Pojutrze : Leona Ireneusza
Strona główna
Mieszkaniec Radomina w teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

Już dziś o godzinie 18.50 w TVP2 emitowany będzie pierwszy odcinek 90 serii popularnego teleturnieju "Jeden z dziesięciu", w którym wystąpił pochodzący z Radomina Krzysztof Łakomiec. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy do oglądania, a Panu Krzysztofowi serdecznie gratulujemy. 

 
Sprawozdanie z konsultacji

         alt   Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 listopada 2015 r. zakończyły się konsultacje społeczne do projektu Rocznego programu współpracy na 2016 rok Samorządu Gminy Radomin z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

Więcej…
 
Zaproszenie na Otwarty Dzień Konsultacyjny

zaproszenie

 
Przedszkolaki obchodzą Światowy Dzień Misia

DSCN5430 Kolejny już raz dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Radominie, oddziału przedszkolnego w Dulsku oraz niepublicznego przedszkola „Jakubek” obchodziły 25 listopada Światowy Dzień Misia.

Więcej…
 
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przestrzega przed oszustami kradnącymi dane osobowe

altW związku z sygnałami od rolników, że pod ich adresem zamieszkania pojawiają się osoby podające się za pracowników KRUS, żądające okazania dowodu osobistego, przekazów pocztowych itp. urzędowych dokumentów, z których spisują dane, rzekomo do weryfikacji, KRUS informuje, że nie prowadzi w terenie żadnej weryfikacji danych interesantów w ten sposób.

Więcej…
 
Interwencja Wójta Gminy Radomin w sprawie procedury szacowania szkód spowodowanych suszą

posiedzenie2  W środę 18 listopada odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej. Zgromadzeni podczas spotkania pochylali się nad możliwościami rozwoju gospodarstw rolnych na terenie naszego powiatu. Podczas dyskusji kończącej posiedzenie głos zabrał Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski, który wyraził stanowisko Rady naszej gminy w sprawie procedury szacowania szkód w rolnictwie spowodowanych tegoroczną suszą. Wyraził on głębokie niezadowolenie z procedury szacowania szkód. Uwagę zwrócił na cztery podstawowe nieprawidłowości.

Więcej…
 
Fundusze Europejskie dla Organizacji Pozarządowych

starostwo powiatowe   25 listopada 2015 r. (środa) od godziny 10.00 do godziny 14.00

w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu

odbędzie się spotkanie

   dla organizacji pozarządowych pod tytułem

"Fundusze Europejskie dla Organizacji Pozarządowych".

   Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się pod numerem telefonu:

56 621 84 86.

 
Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w Płonnem w projekcie „Szkoła Równego Traktowania”

konkurs 3   Wielki sukces Szkoły Podstawowej w Płonnem, która jako jedna z nielicznych w województwie kujawsko-pomorskim,

zakwalifikowała się do udziału w projekcie "Szkoła Równego Traktowania" organizowanym przez Fundację Profesora Bronisława Geremka w Warszawie.

Koordynatorem projektu jest Dawid Stachowski.

Więcej…
 
Informacja dotycząca przerwy w dostarczaniu wody

Samorządowy Zakład Budżetowy w Radominie, uprzejmie informuje że w dniu 18.11.2015 roku w godzinach 8.00 - 15.00 może nastąpić przerwa w dostarczaniu wody w miejscowości Dulsk z powodu prowadzenia prac konserwacyjnych.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Z poważaniem

p.o. Kierownik SZB w Radominie

Janusz Malinowski

 
Biwak integracyjny harcerzy z Radomina

DSCN5259

    W weekend od 13 do 15 listopada odbył się biwak integracyjny harcerzy z 33 DSH "Tropiciele" oraz 46 DH "Sowy" z Radomina.

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 69
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka