Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Imieniny


Dziś Julity Piotra
Jutro Ignacego Lubomira
Pojutrze : Alfonsa Nadii
Strona główna
Uroczystości upamiętniające 150 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego na Ziemi Dobrzyńskiej

Dnia 20 stycznia 2013 r. w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Dulsku odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej Powstanie Styczniowe na Ziemi Dobrzyńskiej, w 150 rocznicę jego wybuchu. Uroczystą Mszę Św. odprawił Jego Ekscelencja Ks. Biskup Piotr Libera.

Więcej…
 
Turnieje sportowe podczas ferii

Dnia 16.01.2013 r. na sali gimnastycznej w Radominie odbyły się 2 turnieje sportowe przeznaczone dla uczniów Publicznego Gimnazjum im. Fryderyka Chopina w Radominie. Pierwszy z nich rozpoczynał się o godzinie 9:00 i był przeznaczony dla dziewcząt. Do mistrzostw Publicznego Gimnazjum im. Fryderyka Chopina w Radominie w siatkówce dziewcząt zgłosiły się dwie drużyny: Klasa II i Klasa III.

Więcej…
 
WOŚP

 Dnia 13 stycznia 2013 r. po raz drugi na terenie gminy Radomin odbył się finał WOŚP pod hasłem: ”Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. XXI Finał WOŚP rozpoczęli wolontariusze, którzy od godz. 7:00 kwestowali przy kościołach parafialnych. Uczniowie wszystkich szkół brali aktywny udział w zbiórce pieniędzy.

Więcej…
 
Ferie w Płonnem

„Życie jako najważniejsza wartość“ pod takim hasłem spotkały sie dzieci w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem w tegoroczne ferie zimowe. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach sportowych, komputerowych oraz pogadankach na temat uzależnień i konsekwencji związanych z zażywaniem alkoholu, narkotyków i paleniem papierosów.

Więcej…
 
Zapisy do projektu

Zapisz się do projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego z UE w ramach EFS!!!

 

Przez cały rok trwa rekrutacja do projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego z UE w ramach EFS.

Więcej…
 
Dopłaty do materiału siewnego

Od 15 stycznia do 25 czerwca 2013r.można ubiegać się o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie. Agencja Rynku Rolnego wypłaca pomoc do  materiału siewnego tj;

Więcej…
 
Zaproszenie do Dulska

 

herby cr

ZAPROSZENIE

Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej Powstanie Styczniowe na Ziemi Dobrzyńskiej, w 150. rocznicę jego wybuchu.
Pamiątkowa tablica zostanie odsłonięta i poświęcona w kościele parafialnym w Dulsku

Więcej…
 
Zasłużona emerytura – Pożegnanie długoletniego pracownika

W dniu 31 grudnia 2012 r. w Urzędzie Gminy w Radominie odbyło się pożegnanie pracownika referatu infrastruktury, gospodarki komunalnej i wodno-ściekowej p. Elżbiety Żułtewicz. W imieniu pracowników Urzędu Gminy w Radominie i jednostek podległych Wójt Gminy – Piotr Wolski podziękował za wieloletnią pracę na rzecz gminy oraz lokalnej społeczności, złożył najserdeczniejsze życzenia, szczęścia w  życiu osobistym i rodzinnym. Dziękujemy za zaangażowanie, życzymy sukcesów i wszelkiej pomyślności.

  Podziękowania składa:

/-/ Wójt Gminy Radomin

wraz z pracownikami

Więcej…
 
Zakończono projekt w ramach POKL

projekt 05Z dniem 31 grudnia 2012 r. Gmina Radomin zakończyła projekt pn. „Nowe regulacje – nowe kwalifikacje. Wzmocnienie potencjału Gminy Radomin poprzez przygotowanie i wdrożenie budżetu zadaniowego.” realizowanym przez Gminę Radomin w ramach Priorytetu V Dobre rządzenie, Działanie 5.2 „Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej”, Poddziałanie 5.2.1 „Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej…
 

INFORMACJA O OBOWIĄZKOWYM ZŁOŻENIU DEKLARACJI O WYSOKOŚCI OŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI PRZEZ WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI W TERMINIE DO DNIA 1 LUTEGO 2013 ROKU

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 29
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka