Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Imieniny


Dziś Czeslawa Agnieszki
Jutro Bartosza Feliksa
Pojutrze : Kai Lukasza
Strona główna
Dofinansowanie dla gimnazjalistów

projektGmina Radomin otrzymała dofinansowanie dla zdania pn. „Uczeń na 6 w Publicznym Gimnazjum im. Fryderyka Chopina w Radominie" w ramach konkursu nr 3/POKL/9.1.2/2013 Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach" Działania 9.1. „Wyrównywanie Szans Edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty" Poddziałania 9.1.2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej…
 
XII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

logoBGRKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza zasady udziału w XII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2014.

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Tradycyjnie adresatami konkursu są dwie kategorie podmiotów – zakłady produkcyjne oraz osoby fizyczne prowadzące indywidualną produkcyjną działalność rolniczą. W kategorii gospodarstw indywidualnych organizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Państwowa Inspekcja Pracy.

Więcej…
 
Konkurs przedłużony!

herbWójt Gminy Radomin ogłasza konkurs

Przedmiotem konkursu jest nadanie nazwy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Radominie, w którym mieścić będzie się: Gminna Biblioteka Publiczna, siłownia dla mieszkańców, miejsce gier i zabaw dla dzieci i młodzieży (piłkarzyki, stół bilardowy, stół do ping-ponga, szachy, warcaby i inne gry). Powyższe miejsce będzie pełnić rolę gminnego centrum kultury i sportu.

Więcej…
 
Termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego

herbInformujemy, że w roku 2014 producent rolny może składać do Wójta, Gminy Radomin wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej do wysokości limitu zwrotu, który w 2014 r. wynosić będzie 81,70 zł/ha, w dwóch terminach, tj.

Więcej…
 
Rocznica wyzwolenia

22st 05Dnia 22 stycznia 2014 r. gmina Radomin obchodziła 69 rocznicę wyzwolenia przez Armię Czerwoną spod okupacji hitlerowskiej. Delegacje Urzędu Gminy na czele z Wójtem Gminy – Piotrem Wolskim, Przewodniczącym Rady Gminy – Januszem Wiwatowskim i Sekretarzem Gminy – Ewą Drawert, Zespołu Szkół w Radominie oraz harcerze. Delegacje złożyły wieńce na mogile 95 żołnierzy radzieckich poległych podczas wyzwolenia Radomina i okolic znajdującej na cmentarzu parafialnym w Radominie.

Więcej…
 
Dopłaty do materiału siewnego

logo pzdr cr

Od 15 stycznia do 25 czerwca 2014r. można ubiegać się o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie. Agencja Rynku Rolnego wypłaca pomoc do materiału siewnego tj;

Więcej…
 
WOŚP 2014

wosp11Dnia 12 stycznia 2014 r. po raz trzeci na terenie gminy Radomin odbył się finał WOŚP pod hasłem: „NA RATUNEK" NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW. XXII Finał WOŚP rozpoczęli wolontariusze, którzy od godz. 7:00 kwestowali przy kościołach parafialnych. Uczniowie wszystkich szkół brali aktywny udział w zbiórce pieniędzy.

Więcej…
 
Bal dobroczynny

banerek-balNa prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko- Pomorskiego zamieszczamy informację dotyczącą tegorocznego Balu Dobroczynnego. Wpływy z tego Balu zasilą konto podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Izbicy Kujawskiej i Specjalnego Ośrodka Wychowawczego we Włocławku.

W załączeniu link do strony internetowej: http://balmarszalka.kujawsko-pomorskie.pl

 
Drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: "Rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałania narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin "

herbDziałając na podstawie art. 11, 13 i 14 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).

 

GMINA RADOMIN

 ogłasza:

 

drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu                   o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
Pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: "Upowszechniania kultury fizycznej i sportu "

herbDziałając na podstawie art. 11, 13 i 14 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).


GMINA RADOMIN

 ogłasza:


pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: upowszechniania kultury fizycznej i sportu dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 42
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka