Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Imieniny


Dziś Marii Swiatozara
Jutro Wieslawa Leokadii
Pojutrze : Julii Danieli
Strona główna
Kolonie letnie 2016

herb

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radominie informuje o rozpoczęciu naboru na kolonie letnie 2016. Dzieci i młodzież z terenu gminy Radomin objęte obowiązkiem szkolnym, mają możliwość 14 dniowego bezpłatnego wypoczynku wakacyjnego w Polanicy Zdroju (województwo dolnośląskie). W tym roku na gminę Radomin przypadło 5 miejsc.

Więcej…
 
Harmonogram orlik

piłka-nożna-logo


 Gminny Koordynator Sportu przedstawia harmonogram zajęć i wydarzeń sportowych w tygodniu od 25.04.2016r. do 01.05.2016r.

Więcej…
 
Gmina Radomin na podium

4       W dniu 14 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się IV Międzyszkolne Mistrzostwa Klas Szóstych Szkół Podstawowych, które zorganizowane zostały przez Dyrektora Zespołu Szkół Marka Bieleckiego pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia i Starosty Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego Andrzeja Okrucińskiego.

Więcej…
 
Spotkanie samorządowe

DSCN7483       Dnia 13 kwietnia br. w Urzędzie Gminy Radomin odbyło się spotkanie dotyczące wymiany doświadczeń z Ryszardem Muchewiczem byłym Dyrektorem Departamentu Organizacyjno- Prawnego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. W spotkaniu udział wzięli: Mariusz Piątkowski- Burmistrz Miasta Golub-Dobrzyń, Michał Piotrowicz- Zastępca Burmistrza Miasta Golub-Dobrzyń, Piotr Wolski- Wójt Gminy Radomin, oraz Dariusz Górski- Wójt Gminy Wąpielsk.

Więcej…
 
Spotkanie autorskie

2       W dniu 8 kwietnia 2016 r. o godz. 11:00 w Publicznym Gimnazjum im. F. Chopina w Radominie odbyło się spotkanie autorskie z Arkadiuszem Niemirskim autorem książek dla młodzieży i dorosłych. W 2000 roku wydał swoją pierwszą książkę pt. „Pan Samochodzik i skarby wikingów”. Pisarz znany jest głównie z 16 tomów serii "Pana Samochodzika" będących kontynuacją przygód bohatera Zbigniewa Nienackiego.

Więcej…
 
Wykaz lokali do oddania w najem

wykaz nieruchomości przeznaczonych do wynajęcia Radomin 1

 
Wnioski o płatności bezpośrednie

ARiMR Załącznik nr 2 urzędy gmin

 
Informacja o osiągniętych poziomach recyklingu

recykling

Zgodnie z art. 3 ust. 2 pkt 9 lit. c ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2013 r. poz. 1399 z późn. zm.). Wójt Gminy Radomin informuje o osiągniętych poziomach recyklingu.

Więcej…
 
Harmonogram orlik

 

piłka-nożna-logo

Gminny Koordynator Sportu przedstawia harmonogram zajęć i wydarzeń sportowych w tygodniu od 18.04.2016r. do 24.04.2016r.

Więcej…
 
Eliminacje konkursu "Wygraj Szansę"

DSCN7419W dniu 12 kwietnia 2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Radominie o godzinie 9:00 odbyły się gminne eliminacje konkursu pn. „Wygraj Szansę”. W konkursie udział wzięli uczniowie z naszych szkół, byli to: Marysia Gwarek, Zosia Jasińska, Lidia Klonek ze Szkoły Podstawowej w Płonnem; Zuzanna Olszewska, Kinga Maciejewska, Oliwia Słowikowska, Wiktoria Żuchowska ze Szkoły Podstawowej w Radominie; Oliwia Sekulska, Jakub Cieślik ze Szkoły Podstawowej w Dulsku; oraz Dominika Stefańska i Weronika Kołpacka z Publicznego Gimnazjum im. F. Chopina w Radominie. Każdy uczestnik śpiewał dwie piosenki- jedną dowolnie wybraną oraz drugą konkursową pt. „Chodź, pomaluj mój świat”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 82
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka