Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Imieniny


Dziś Izabeli
Jutro Bronislawy Idziego
Pojutrze : Juliana Stefana
Strona główna
Informacja dotycząca przerwy w dostarczaniu wody

Samorządowy Zakład Budżetowy w Radominie, uprzejmie informuje że w dniu 01.02.2016 roku w godzinach 8.00 - 15.00 mogą wystąpić zakłócenia w dostarczaniu wody w miejscowościach: Radomin, Płonne, Szafarnia, Kamionka, Piórkowo, Gaj z powodu planowanego przeglądu Stacji Udzatniania Wody w Radominie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Z poważaniem

p.o. Kierownik SZB w Radominie

Janusz Malinowski

 
Odbył się I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin
IMAG0485  W sobotę 23 stycznia na sali gminastycznej w Szkole Podstawowej  w Radominie odbył I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: młodzieżowa dziewcząt oraz młodzieżowa chłopców.
Więcej…
 
Spotkanie dla mieszkańców biorących udział w projekcie montażu paneli fotowoltaicznych

DSCN6326  W zeszłym tygodniu w Urzędzie Gminy w Radominie odbyło się spotkanie dla osób, które braly udział w pojekcie montarzu paneli fotowoltaicznych na nieruchomościach położonych na terenie Gminy Radomin. Przedstawiciel wykonawcy projektu firmy FreeVolt zapoznał uczestników z podstawami obsługi urządzeń fotowoltaiczynych. Zebrani dowiedzieli się róweniż, że użycie paneli ma dobry wpływ na nasze środowisko. Dzięki tej technologii zmniejsza się między innymi zużycie dwutlenku węgla w gospodarstwach domowych.

Więcej…
 
71 Rocznica Wyzwolenia Radomina i okolic spod okupacji hitlerowskiej

DSCN6334  W piątek 22 stycznia Gmina Radomin obchodziła 71 Rocznicę Wyzwolenia Radomina i okolic przez Żołnierzy Armii Radzieckiej spod okupacji hitlerowskiej. Jak co roku w obchodach wzięli udział Radni, Sołtysi, Dyrekcje Szkół, Ochotnicza Straż Pożarna i Harcerze. Gościliśmy również specjalnego gościa Wicekonsula Generalnego Konsulatu Federacji Rosyjskiej w Gdańsku – Pana Luka Ezerskiy'ego.

Więcej…
 
Bale karnawałowe dla najmłodszych

DSCN6292  Zgodnie z tradycją w karnawale odbywają się liczne bale i zabawy, a przywilej uczestniczenia w nich dotyczy nie tylko dorosłych, ale również dzieci. Dlatego też, jak co roku w Publicznym Gimnazjum im. Fryderyka Chopina w Radominie, Szkole Podstawowej w Radominie i Filii w Dulsku oraz w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonenm tuż przed feriami zimowymi odbyły się bale karnawałowe i tak zwane zabawy choinkowe. Organizowane przez nauczycieli i rady rodziców były świetną okazją do wspólnego świętowania najweselszego okresu w roku. 


Więcej…
 
Dzień w roli doradcy Wójta Gminy Radomin

DSCN6308P W miniony czwartek Urząd Gminy Radomin wizytował niespotykanego gościa. Przez cały dzień Wójtowi naszej gminy towarzyszył Pan Mirosław Orzechowski, który podczas XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował „Dzień w roli doradcy wójta”.

Więcej…
 
Informacja o zmianie terminu zgłoszeń do I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin

 Informujemy, że w związku ze zmianą terminu I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin, zmieniona zostaje również data zgłoszeń kandydatów do turnieju. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 20 stycznia 2016 roku. W przypadku pytań dotyczących turnieju prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 690 922 208. 

 
II otwarty konkurs 2016 r. - rozwiązywanie problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin

  Działając na podstawie art. 11, 13, 14 i 16 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014, poz. 1118 z zm.).

 

GMINA RADOMIN

 

ogłasza:

 

drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2016 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla  organizacji  działających  w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
I otwarty konkurs 2016 r.- upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

  Działając na podstawie art. 11, 13, 14 i 16 ust. 2 i art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z zm.).

 

GMINA  RADOMIN

 

ogłasza:

 

pierwszy otwarty  konkurs  ofert  na  wykonanie  zadań  publicznych  związanych  z  realizacją  zadań samorządu  gminy  w  roku  2016 w  zakresie: upowszechnianie kultury  fizycznej  i  sportu  dla  organizacji  działających  w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Więcej…
 
XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

DSCN6147   W niedziele 10 stycznia mieszkańcy Gminy Radomin już po raz piąty włączyli się w obchody Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Osiemnaścioro wolontariuszy pod opieką Pani Sylwii Bolewskiej, Pana Dawida Stachowskiego oraz Pani Mileny Pętlickiej, szefowej Sztabu WOŚP przy zespole Szkół w Radomnie przez cały dzień zbierało datki do puszek. Następnie XXIV Finał odbył się pierwszy raz w Gminnym Ośrodku Kultury w Radominie. W całej akcji udało się zebrać rekordową kwotę 7090, 30 zł. 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 74
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka