Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Imieniny


Dziś Kariny Gustawa
Jutro Lidii Augusta
Pojutrze : Dominika Jana
Strona główna
Ogłoszenie

herbWÓJT GMINY RADOMIN

Radomin 1a, 87-404 Radomin

podaje do publicznej wiadomości

INFORMACJĘ


o wywieszeniu wykazu lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Radomin przeznaczonych do oddania w najem na czas określony

 

1. Przedmiot najmu: 1 lokal mieszkalny stanowiący mieszkaniowy zasób Gminy Radomin wraz z pomieszczeniem przynależnym - garaż, położony w miejscowości Radomin, działka nr 108/27, dla której Sąd Rejonowy w Brodnicy IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu prowadzi Księgę Wieczystą TO1G/00011038/3

 

Wykaz zawierający szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu przeznaczonego do oddania w najem został wywieszony w dniu 22.05.2014 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Radominie, na ogólnodostępnej tablicy ogłoszeń.

Radomin, dnia 22.05.2014 r.

 
Szkoła letnia

umUrząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Toruniu rozpoczynają nabór kandydatów zainteresowanych udziałem w „Szkole Letniej Liderów Międzynarodowych”.  O uczestnictwo w Szkole Letniej ubiegać się mogą osoby pełnoletnie (18-26 lat): maturzyści  i studenci zamieszkujący teren województwa kujawsko-pomorskiego.

Więcej…
 
Stypendia pomostowe

gopsogMATURZYSTO

JEŻELI JESTEŚ ZDOLNY, AMBITNY, CHCESZ PODJĄĆ NAUKĘ NA DZIENNYCH STUDIACH MAGISTERSKICH I POCHODZISZ Z RODZINY BYŁEGO PRACOWNIKA PPGR POWINIENEŚ TO PRZECZYTAĆ !

Więcej…
 
Podwyższona wysokość świadczenia pielęgnacyjnego od dnia 1 maja 2014 r.

gopsogW dzienniku Ustaw z 2014 r. , pod poz.559, opublikowana została ustawa z dnia 24 kwietnia 2014 r. o zmianie ustawy o świadczeniach rodzinnych, która weszła w życie z dniem 1 maja 2014 r. Świadczenie pielęgnacyjne wynosiło 620 zł miesięcznie. Na mocy znowelizowanej ustawy świadczenie pielęgnacyjne będzie wynosić:

Więcej…
 
Informacja GOPS

herbGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radominie informuje, że od miesiąca maja są przyjmowane wnioski na dożywianie dzieci w szkołach o podwyższonym kryterium dochodowym, tj. 150 % . W związku z tym, osoby uprawnione do pomocy mogą zgłaszać się do tutejszego Ośrodka.

 
Informacja o osiągniętych poziomach recyklingu

recyklW 2012 r. Gmina Radomin osiągnęła:

- poziom recyklingu, przygotowania do ponownego użycia następujących frakcji odpadów komunalnych: papieru, metali, tworzyw sztucznych i szkła – 4,24 %;

- poziom recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami innych niż niebezpieczne odpadów budowlanych i rozbiórkowych – brak;

- poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazanych do składowania – 17,4 %.

 
Informacja - stypendia

herbGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radominie informuje, że Gmina Radomin otrzymała dotację na stypendia szkolne, w związku z tym od 16 kwietnia 2014 roku realizowane są wypłaty stypendium szkolnego za okres od stycznia do czerwca 2014 roku. Rachunki potwierdzające poniesione wydatki należy złożyć w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Radominie do 16 maja 2014 r.

 

Więcej…
 
Informacja o podmiotach odbierających odpady komunalne oraz miejscach zagospodarowania odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Radomin.

gospodarka-odpadami Na podstawie art. 3 ust. 2 pkt 9 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2013 r., poz. 1399) informujemy:

- podmiotem odbierającym odpady komunalne z terenu gminy Radomin jest: Zakład Usługowo – Handlowy „KARO" Józef Karczewski, ul. Szpakowa 12A, 85 – 432 Bydgoszcz

Więcej…
 
Spotkanie z posłem na Sejm RP Zbigniewem Sosnowskim

DSCN2109W dniu 29 kwietnia 2014 r. o godz. 14:00 w świetlicy wiejskiej w Radominie odbyło się spotkanie z posłem na Sejm RP Zbigniewem Sosnowskim. W spotkaniu udział wzięli: Piotr Wolski - Wójt Gminy Radomin, Andrzej Owczarz - Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Toruniu, Edyta Zakrzewska - Dyrektor Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Bydgoszczy, Paweł Zgórzyński ...

Więcej…
 
Gmina Radomin bierze udział w konkursie

herbGmina Radomin bierze udział w konkursie pn. "Najatrakcyjniejsza gmina regionu" organizowanym przez Radio PIK. Ideą konkursu jest promocja gmin Pomorza i Kujaw między innymi poprzez prezentację ich walorów turystyczno - rekreacyjnych, historii oraz dorobku kulturalnego.

 

Na stronie internetowej www.radiopik.pl można znaleźć prezentację naszej gminy. W najbliższym czasie będzie można oddawać głosy i przesyłać hasła reklamowe. Zapraszamy do udziału w głosowaniu.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 46
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka