Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Imieniny


Dziś Joanny Zuzanny
Jutro Boryslawa Grzegorza
Pojutrze : Filipa Pauliny
Strona główna
Popisano umowy z organizacjami pozarządowymi

DSCN1304W dniu 6 marca 2014 r. zostały podpisane umowy w ramach otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Więcej…
 
Wyniki konkursów

herbWyniki otwartego konkursu ofert nr 2/2014 na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
Waloryzacja emerytur i rent rolnych od 1 marca 2014 r

krusOd 1 marca 2014 r. kwoty świadczeń emerytalno-rentowych przysługujących do 28 lutego 2014 r. podlegają waloryzacji wskaźnikiem waloryzacyjnym wynikającym z ustawy z 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1440 z późn. zm.) wynoszącym 101,6%.

Oznacza to, że kwoty najniższych świadczeń oraz kwoty dodatków zostaną podwyższone o 1,6%.

Więcej…
 
Bezpłatne konsultacje prawnicze

odr2

W każdą drugą środę miesiąca w godzinach od 9.00 do 14.00 prawnik Monika Bauza z Przysieka będzie udzielać bezpłatnych porad prawnych, pomocy w interpretacji pism oraz pisaniu odwołań i apelacji. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie na określoną godzinę 056) 683 26 09 723 330 466

 
Prezent od Marszałka

DSC 0263W dniu 27 lutego 2014 r. Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy – Wioletty Różalskiej podpisał umowę na realizację zadania pn. „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Radomin" realizowanego w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Więcej…
 
Dzień Kobiet 2014

herbZ A P R O S Z E N I E

Wójt Gminy Radomin i Przewodniczący Rady Gminy Radomin

serdecznie zapraszają Panie

na uroczystość z okazji Dnia Kobiet,

która odbędzie się w dniu 

7 marca 2014 r. (piątek) o godz. 15 00

                  w Wiejskim Domu Kultury w Dulsku.


Podczas uroczystości wystąpi zespół „Claritas".

Organizatorzy zwracają się z prośbą o potwierdzenie telefoniczne przybycia na spotkanie

do dnia 6 marca 2014 r. pod numerem telefonu (56) 683 75 22 wew. 14 lub 17.

Serdecznie zapraszamy!

 
Harmonogram zebrań wiejskich w gminie Radomin w 2014 roku

herbHarmonogram zebrań wiejskich w gminie Radomin w 2014 roku

Więcej…
 
Dofinansowanie dla gimnazjalistów

projektGmina Radomin otrzymała dofinansowanie dla zdania pn. „Uczeń na 6 w Publicznym Gimnazjum im. Fryderyka Chopina w Radominie" w ramach konkursu nr 3/POKL/9.1.2/2013 Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach" Działania 9.1. „Wyrównywanie Szans Edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty" Poddziałania 9.1.2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej…
 
XII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

logoBGRKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza zasady udziału w XII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2014.

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Tradycyjnie adresatami konkursu są dwie kategorie podmiotów – zakłady produkcyjne oraz osoby fizyczne prowadzące indywidualną produkcyjną działalność rolniczą. W kategorii gospodarstw indywidualnych organizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Państwowa Inspekcja Pracy.

Więcej…
 
Konkurs przedłużony!

herbWójt Gminy Radomin ogłasza konkurs

Przedmiotem konkursu jest nadanie nazwy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Radominie, w którym mieścić będzie się: Gminna Biblioteka Publiczna, siłownia dla mieszkańców, miejsce gier i zabaw dla dzieci i młodzieży (piłkarzyki, stół bilardowy, stół do ping-ponga, szachy, warcaby i inne gry). Powyższe miejsce będzie pełnić rolę gminnego centrum kultury i sportu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 43
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka