Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Imieniny


Dziś Anieli Leonarda
Jutro Beniamina Balbiny
Pojutrze : Grazyny Ireny
Strona główna
Dopłaty do materiału siewnego

logo pzdr cr

Od 15 stycznia do 25 czerwca 2014r. można ubiegać się o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie. Agencja Rynku Rolnego wypłaca pomoc do materiału siewnego tj;

Więcej…
 
WOŚP 2014

wosp11Dnia 12 stycznia 2014 r. po raz trzeci na terenie gminy Radomin odbył się finał WOŚP pod hasłem: „NA RATUNEK" NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW. XXII Finał WOŚP rozpoczęli wolontariusze, którzy od godz. 7:00 kwestowali przy kościołach parafialnych. Uczniowie wszystkich szkół brali aktywny udział w zbiórce pieniędzy.

Więcej…
 
Bal dobroczynny

banerek-balNa prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko- Pomorskiego zamieszczamy informację dotyczącą tegorocznego Balu Dobroczynnego. Wpływy z tego Balu zasilą konto podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Izbicy Kujawskiej i Specjalnego Ośrodka Wychowawczego we Włocławku.

W załączeniu link do strony internetowej: http://balmarszalka.kujawsko-pomorskie.pl

 
Drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: "Rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałania narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin "

herbDziałając na podstawie art. 11, 13 i 14 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).

 

GMINA RADOMIN

 ogłasza:

 

drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu                   o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
Pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: "Upowszechniania kultury fizycznej i sportu "

herbDziałając na podstawie art. 11, 13 i 14 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).


GMINA RADOMIN

 ogłasza:


pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: upowszechniania kultury fizycznej i sportu dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
Nabór do spółdzielni

tlok

Myślisz o założeniu spółdzielni socjalnej? Masz pomysł na biznes? Towarzyszy Ci kilkoro znajomych? Możesz założyć spółdzielnię socjalną. Wystarczy 5 osób lub 2 podmioty prawne. Mieszkasz na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego, wąbrzeskiego, brodnickiego lub rypińskiego?

 

Każda osoba fizyczna spełniająca warunki określone w Regulaminie Rekrutacji może otrzymać do 20 000 tysięcy złotych wsparcia finansowego na utworzenie lub przystąpienie do spółdzielni socjalnej. Ponadto w okresie do 12 miesięcy można otrzymać wsparcie pomostowe. Więcej informacji na stronie http://www.owies.eu/pl/194-Etap_I____Kowalewo_Pomorskie.html

 
V Szafarski Wieczór Kolęd

2014-01-05 Szafarnia DSC3869Dnia 5 stycznia 2014 r. w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni odbył się V Szafarski Wieczór Kolęd. Przewodniczący Rady Gminy Radomin – Janusz Wiwatowski wraz z Radnym Rady Gminy Radomin – Przemysławem Osińskim w imieniu własnym i Wójta Gminy Radomin – Piotra Wolskiego dokonał wręczenia listu gratulacyjnego Dyrektorowi Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni – Agnieszce Brzezińskiej z okazji Jubileuszu pięciolecia kierowania Ośrodkiem Chopinowskim w Szafarni.

Więcej…
 
XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wosp

 

 

Z przyjemnością informujemy, że w świetlicy wiejskiej w Radominie od godz. 15:00 w dniu 12 stycznia 2014 r. odbędzie się XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem: „NA RATUNEK" NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.


Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym magicznym wydarzeniu. Tegoroczny dochód uzyskany w zbiórce publicznej przeznaczony zostanie na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

 

Program imprezy:

Więcej…
 
Kurs Chemizacyjny

 

odr2

Od 2014 roku „KURS CHEMIZACYJNY" po nowemu

(tzw. Kurs na opryskiwacze uprawniający do zakupu środków ochrony roślin oraz ich stosowania)

Więcej…
 
Noworoczne życzenia

nrNa Nowy Rok 2014

Wszystkim Mieszkańcom Gminy Radomin

i Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego

spełnienia marzeń, ciepła, stabilności

oraz wielu powodów do radości.

Niech Nowy Rok będzie szczęśliwy w osobiste doznania,

spełnia zamierzenia i dążenia zawodowe, społeczne

oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.


Przewodniczący Rady Gminy Radomin                                        Wójt Gminy Radomin

   wraz z Radnymi Rady Gminy                                    wraz z pracownikami Urzędu Gminy

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 42
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka