Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Imieniny


Dziś Urszuli Hilarego
Jutro Filipa Korduli
Pojutrze : Marleny Seweryna
Strona główna
Dzień Kobiet w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płennem

DSC00658  10 marca w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem odbył się Dzień Kobiet. Na akademię przybył Wójt Gminy Radomin Piotr Wolski, Kierownik Referatu GZEAS w Radominie Agnieszka Sulińska, Kierownik GOPS w Radominie Ilona Wiśniewska, Kierownik Zakładu Budżetowego w Radominie Janusz Malinowski oraz Proboszcz Parafii Św. Jakuba w Płonnem ksiądz Leszek Błaszczak. Zebranych gości powitała dyrektor szkoły Małgorzata Marcinkowska. Dzieci przedstawiły program kabaretowy tematycznie nawiązujący do święta kobiet, pod kierunkiem Pana Dawida Stachowskiego. Na zakończenie Wójt Gminy Radomin Piotr Wolski złożył wszystkim paniom najlepsze życzenia z okazji ich świeta oraz wręczył kwiaty na ręce pani dyrektor.

Więcej…
 
Wyróżnienie dla małej aktorki w Baju Pomorskim

aktorka2  7 marca dwie uczennice Szkoły Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem, Zofia Jasińska i Maria Gwarek uczennice klasy III wzięły udział w XIII Wojewódzkim Konkursie Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży, który się odbywał w Teatrze Baj Pomorski Toruniu.

Więcej…
 
Kolejny Sukces Uczniów Szkoły Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem w tenisa stołowego

poprawione  Patrycja Kępczyńska uczennica klasy VI i Roksana Gapińska uczennica klasy IV zajęły 2 miejsce w Półfinale Wojewódzkim w tenisa stołowego w grupie dziewcząt dzięki czemu zakwalifikowały się się do finału Wojewódzkiego , który się odbędzie 16 marca w Toruniu. Dziewczęta zdobywając II miejsce w Półfinale Wojewódzkim zagwarantowały sobie 4 miejsce w województwie jeśli by się nie udało odnieść zwycięstwa podczas finału 16 marca.

Więcej…
 
Podpisanie umów z organizacjami pozarządowymi

DSCN6860  W piątek 11 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Radominie odbyło się podpisanie umów z organizacjami pozarządowymi, które wzięły udział w otwartych konkursach ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2016 w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin.

Więcej…
 
Zebranie wiejskie dla mieszkańców Szafarni, Płonka i Radomina

DSCN6817  W czwartek 10 marca w Świetlicy Wiejskiej w Szafarni odbyło się zebranie sołeckie z mieszkańcami miejscowości Płonko i Szafarnia, zwołane przez sołtysa wsi Szafarnia – Sławomira Blumkowskiego. W tym samym dniu, w Gminnym Ośrodku Kultury w Radominie, odbyło się również spotkanie z mieszkańcami Radomina, które zwołał sołtys wsi Radomin – Mirosław Orzechowski.

Więcej…
 
Zebrania sołeckie w miejscowości Wilczewo i Wilczewko

DSCN6799  W środę 9 marca odbyło się zebranie sołeckie dla mieszkańców Wilczewa i Wilczewka. Podobnie, jak poprzednie spotkania była to okazja do podsumowania działalności samorządu gminy w ubiegłym roku oraz do przedstawienia planów na przyszłe lata. Dzięki spotkaniom wiejskim mieszkańcy naszych sołectw mają okazję do rozmów o swoich problemach i oczekiwaniach względem władz gminy. 

Więcej…
 
Wyniki otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2016 dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

  Wyniki otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2016 dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie:

 

1. Wyniki konkursu - "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu"

 

2. Wyniki konkursu - "Rozwiązywanie problemów alkoholowych, przeciwdziałanie narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin"

 
Sprawozdanie z konsultacji społecznych Strategii rozwiązywania problemów społecznych na terenie Gminy Radomin na lata 2016-2020

  W załączniku przedstawiamy sprawozdanie z konsultacji społecznych Strategii rozwiazywania problemów społecznych na terenie Gminy Radomin na lata 2016-2020.

 

Sprawozdanie

 
Obchody Dnia Kobiet w Gminie Radomin

DSCN6616  Jak co roku 8 marca kobiety na całym świecie obchodziły swoje święto. Z tej okazji Wójt Gminy Radomin Piotr Wolski wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Radomin Januszem Wiwatowskim zorganizowali dla wszystkich mieszkanek naszej gminy spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Radominie.

Więcej…
 
Zebranie wiejskie z mieszkańcami Szczutowa

DSCN6599  W poniedziałek 7 marca w Świetlicy Wiejskiej w Szczutowie odbyło się zebranie wiejskie z mieszkańcami wsi Szczutowo. Zebraniu przewodniczył Sołtys wsi – Grzegorz Katarzyński. W spotkaniu wzięli również udział Wójt Gminy Radomin Piotr Wolski, Dyrektor Banku Spółdzielczego Oddział w Radominie Bogdan Zaworski, Kierownik Samorządowego Zakładu Budżetowego Janusz Malinowski oraz Radny Rady Gminy Radomin Jan Pilarski.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 78
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka