Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Imieniny


Dziś Filipiny Eustachego
Jutro Jonasza Mateusza
Pojutrze : Tomasza Maurycego
Strona główna
Widoczna Gmina

W dniu 5 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół w Radominie – Szkoła Podstawowa z Filią w Dulsku odbyło się XIV spotkanie z Profilaktyką oraz Dzień Bez Przemocy pod hasłem „Jesteś Człowiekiem i Bądź Człowiekiem – Stop Przemocy i Uzależnieniom" – gminna uroczystość podsumowująca cykl zajęć prowadzonych w ramach gminnego programu profilaktyki uzależnień. Organizatorami spotkania były Zespół Szkół w Radominie Szkoła Podstawowa z Filią w Dulsku oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radominie, która również sponsorowała nagrody. W ramach spotkania odbyły się :

Więcej…
 
Apel do mieszkańców Gminy Radomin

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego

 

W dniu 10 kwietnia 2010 r. wszystkich nas Polaków dotknęła ogromna tragedia. W katastrofie lotniczej zginęło 96 Naszych Rodaków.

Dzień tej tragedii zjednoczył nas w żałobie i żalu z powodu śmierci tak wielu ważnych osób.

Więcej…
 
Kondolencje

Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, kir

bo zostawili ślady w naszym sercu”.

 

 

Panu Piotrowi Wolskiemu

Wójtowi Gminy Radomin

wyrazy współczucia i słowa otuchy

z powodu śmierci

O J C A

składają

krzyz

 

Pracownicy Urzędu Gminy Radomin    

       oraz Radni Rady Gminy Radomin


 
Projekt „Mile spędzamy wolny czas"

Ruszył projekt ,,Mile spędzamy wolny czas” napisany przez Stowarzyszenie Jakubowe w Płonnem, który będzie realizowany w okresie od 01.05.2013r do 30.09.2013r.Celem projektu jest poszerzanie wiedzy i zainteresowań dzieci z Płonnego i okolic podczas nauki jazdy konno, wędkowania, warsztatów organizowanych na potrzeby spędzania aktywnie wolnego czasu w Gospodarstwie Agroturystycznym Państwa Agnieszki i Przemysława Wiśniewskich w Płonku.

Więcej…
 
Ogłoszenie o konkursach

WÓJT GMINY RADOMIN

OGŁASZA KONKURSY NA STANOWISKA


1) DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.W PŁONNEM, PŁONNE 69, 87-404 RADOMIN

2) DYREKTORA PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W DULSKU, DULSK 28a,  87-404 RADOMIN

 

Więcej…
 
K O N K U R S „PIĘKNY OGRÓD 2013”

Informujemy, iż po raz piąty na terenie Gminy Radomin organizowany jest konkurs na najbardziej zadbany ogród „PIĘKNY OGRÓD 2013"

Więcej…
 
Złote Gody

W dniu 16 maja 2013 roku w Urzędzie Gminy w Radominie obchodzono uroczystość wręczenia medali przyznawanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za pięćdziesięciolecie pożycia małżeńskiego. Złoty jubileusz małżeństwa świętowali Agnieszka i Saturnin Dylińscy  z miejscowości Dulsk.

Więcej…
 
Targi Turystyczno-Ogrodnicze w Minikowie

Stowarzyszenie Nowoczesnych Gospodyń z  Radomina i Okolic reprezentowało powiat golubsko-dobrzyński na Targach Turystyczno-Ogrodniczych w 12-tego maja Minikowie

Więcej…
 
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków

Dnia 08 maja 2013 r. w Urzędzie Gminy w Radominie została podpisana umowa z Wielobranżowym Zakładem Usługowym z Włocławka na „Budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Radomin”. Gminę Radomin reprezentował p. Piotr Wolski – Wójt Gminy oraz p. Wioletta Różalska – Skarbnik Gminy z ramienia Wykonawcy występował p. Andrzej Zbigniew Sieradzki.

Więcej…
 
222 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

W tym roku przypadła 222 rocznica wydarzenia, które ma szczególne znaczenie dla narodu polskiego, a mianowicie: uchwalenie Konstytucji 3-go Maja. Dla Polaków był to „milowy krok" w historii narodu. Dzisiaj upamiętnienie tego wydarzenia jest jednym z ważniejszych uroczystości patriotycznych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 32
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka