Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Imieniny


Dziś Marii Magdaleny
Jutro Bogny Apolinarego
Pojutrze : Kingi Krystyny
Strona główna
Ferie w Płonnem

„Życie jako najważniejsza wartość“ pod takim hasłem spotkały sie dzieci w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem w tegoroczne ferie zimowe. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach sportowych, komputerowych oraz pogadankach na temat uzależnień i konsekwencji związanych z zażywaniem alkoholu, narkotyków i paleniem papierosów.

Więcej…
 
Zapisy do projektu

Zapisz się do projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego z UE w ramach EFS!!!

 

Przez cały rok trwa rekrutacja do projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego z UE w ramach EFS.

Więcej…
 
Dopłaty do materiału siewnego

Od 15 stycznia do 25 czerwca 2013r.można ubiegać się o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie. Agencja Rynku Rolnego wypłaca pomoc do  materiału siewnego tj;

Więcej…
 
Zaproszenie do Dulska

 

herby cr

ZAPROSZENIE

Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej Powstanie Styczniowe na Ziemi Dobrzyńskiej, w 150. rocznicę jego wybuchu.
Pamiątkowa tablica zostanie odsłonięta i poświęcona w kościele parafialnym w Dulsku

Więcej…
 
Zasłużona emerytura – Pożegnanie długoletniego pracownika

W dniu 31 grudnia 2012 r. w Urzędzie Gminy w Radominie odbyło się pożegnanie pracownika referatu infrastruktury, gospodarki komunalnej i wodno-ściekowej p. Elżbiety Żułtewicz. W imieniu pracowników Urzędu Gminy w Radominie i jednostek podległych Wójt Gminy – Piotr Wolski podziękował za wieloletnią pracę na rzecz gminy oraz lokalnej społeczności, złożył najserdeczniejsze życzenia, szczęścia w  życiu osobistym i rodzinnym. Dziękujemy za zaangażowanie, życzymy sukcesów i wszelkiej pomyślności.

  Podziękowania składa:

/-/ Wójt Gminy Radomin

wraz z pracownikami

Więcej…
 
Zakończono projekt w ramach POKL

projekt 05Z dniem 31 grudnia 2012 r. Gmina Radomin zakończyła projekt pn. „Nowe regulacje – nowe kwalifikacje. Wzmocnienie potencjału Gminy Radomin poprzez przygotowanie i wdrożenie budżetu zadaniowego.” realizowanym przez Gminę Radomin w ramach Priorytetu V Dobre rządzenie, Działanie 5.2 „Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej”, Poddziałanie 5.2.1 „Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej…
 

INFORMACJA O OBOWIĄZKOWYM ZŁOŻENIU DEKLARACJI O WYSOKOŚCI OŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI PRZEZ WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI W TERMINIE DO DNIA 1 LUTEGO 2013 ROKU

Więcej…
 
X Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Radominie

13 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej w Radominie na sali gimnastycznej odbył się X Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół  w Radominie.

Więcej…
 

logo pzdr cr

ZAPRASZA

na

„KURS CHEMIZACYJNY”

(tzw. Kurs na opryskiwacze uprawniający do zakupu środków ochrony roślin oraz ich stosowania)

 

Kurs odbędzie się w Radominie na przełomie stycznia i lutego 2013r. Zapisy na kurs, oraz szczegółowe informacje w biurze ODR lub pod numerem telefonu: 056 683 26 09, 723 330 466. O terminie i miejscu kursu powiadomimy zapisane osoby telefonicznie.

Więcej…
 
Konsultacje społeczne

Protokół nr 1 z przeprowadzonych konsultacji społecznych na temat rocznego program współpracy na 2013 r. Samorządu Gminy Radomin z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 29
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka