Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Imieniny


Dziś Beaty Jana
Jutro Rozy Szczesnego
Pojutrze : Izabeli
Strona główna
Umowy PROW

umowyprow25W dniu 8 kwietnia 2013 r. w Muzeum Etnograficznym w Toruniu zostały podpisane 2 umowy w ramach ostatniego konkursu w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Wójt Gminy Radomin – p. Piotr Wolski przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Radomin – p. Wioletty Różalskiej podpisał 2 umowy na realizację zadań pn. „Rekultywacja murawy boiska w miejscowości Radomin” oraz „Budowa boisk sportowych do piłki nożnej w miejscowościach Dulsk i Płonne”.

Więcej…
 
Turniej pożarniczy 2013

Dnia 27 marca 2013 roku w Urzędzie Gminy w Radominie odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Radomin.

 

Wyniki turnieju:

Więcej…
 
Życzenia z okazji setnych urodzin

logoradomin

Gmina Radomin

 

Szanowna Pani

Weronika Chacińska


 Z okazji 100 urodzin składam Pani najserdeczniejsze życzenia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym. W dniu tak zaszczytnego Jubileuszu proszę przyjąć życzenia wielu kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu.

Więcej…
 
Harmonogram zebrań wiejskich w roku 2013
Więcej…
 
Konkurs recytatorski

Regionalna Izba Pamięci Marii Dąbrowskiej w Płonnem

zaprasza do udziału

w III Powiatowym Konkursie recytatorskim pt.: ,,Bliżej Marii Dąbrowskiej",

który odbędzie się w dniu 15.04.2013 r. o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem.

Więcej…
 
Spotkanie Stowarzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej

Dnia 22 lutego 2013 r. w świetlicy wiejskiej w miejscowości Radomin odbyło się posiedzenie Rady i Zarządu Stowarzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej w Dobrzyniu nad Wisłą. W spotkaniu udział wziął również Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski oraz Przewodniczący Rady Gminy Radomin – Janusz Wiwatowski.

Więcej…
 
Informacja prasowa - Z podwórka na stadion

logotymMagia Wembley i legendarnych pojedynków Anglii z Polską czeka na zwycięzców piłkarskiego Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem firma Tymbark. Właśnie wystartowały zapisy do XIII edycji rozgrywek.

Więcej…
 
Cyfrowa szkoła w gminie Radomin

Dnia 31 stycznia 2013 r. w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem dokonano uroczystego otwarcia sali komputerowej, w której realizowany będzie rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno – komunikacyjnych „Cyfrowa szkoła"

Więcej…
 

logo pzdr cr

INFORMUJE


Dopłaty do paliwa rolniczego


w terminie od 1 lutego 2013 r. do 28 lutego 2013 r. należy złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2012 r. do 31 stycznia 2013 r.,

Więcej…
 
Złote Gody

W dniu 4 lutego 2013 roku w Urzędzie Gminy w Radominie obchodzono uroczystość wręczenia medali przyznawanych przez Prezydenta RP za pięćdziesięciolecie pożycia małżeńskiego. Złoty jubileusz małżeństwa świętowali Zofia i Jan Ziółkowscy z miejscowości Dulsk.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 30
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka