Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Imieniny


Dziś Waleriana Wilgiusza
Jutro Leslawa Zdzislawa
Pojutrze : Blazeja Saturnina
Strona główna
Budowa boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Dulsk

DSCN5065Zakończyły się prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Dulsk. Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Dulsk" Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo – Produkcyjne „Murabet" z Golubia – Dobrzynia. Całkowity koszt zadania wyniósł 277 218,63 zł.

Więcej…
 
Zaproszenie na spotkanie dla osób niepełnosprawnych

logo obcieteFundacja Aktywizacja, Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy zaprasza na spotkanie z pracodawcami i przedstawicielami organizacji działającymi na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością na temat form aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością, które odbędzie się w dniu 24 września 2014 r.

Więcej…
 
Komunikat Kujawsko-Pomorskiego Lekarza Weterynarii

logo5Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii uprzejmie informuję, że w okresie od dnia 23 września do dnia 03 października 2014 r. na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego przeprowadzona zostanie akcja doustnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Więcej…
 
Informacja dla producentów warzyw i owoców

informacja

 
Trwają prace remontowe budynku GOK w Radominie

DSCN4981Rozpoczął się remont budynku GOK w Radominie. W dniu 04 września 2014 r. została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Budowlano - Montażowym „BUDMONT" z Włocławka na remont budynku komunalnego w Radominie 1 (po byłym GOK). Remont polegać będzie między innymi na ociepleniu budynku, wymianie stolarki okiennej, demontażu i ponownym montażu po pomalowaniu rynien i krat okiennych.

Więcej…
 
Remont Ośrodka Zdrowia - umowa z Wykonawcą podpisana

DSCN4982W dniu 16 września 2014 r. Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski podpisał umowę z firmą P.P.H.U. KAMI-BUD z Rętwin reprezentowaną przez p. Marlenę Szyszkowską na remont Ośrodka Zdrowia w Radominie. Wykonane zostaną głównie prace związane z dociepleniem budynku tj. ocieplenie budynku styropianem oraz wykonanie elewacji z tynku mineralnego strukturalnego.

Więcej…
 
Rajd wojewódzki „Młodzież na ratunek”

indeksZapraszamy do udziału w Rajdzie Wojewódzkim „Młodzież na ratunek" organizowanym przez OSP Płonne. Rajd odbędzie się w dniu 20 września 2014 roku w miejscowości Płonne. Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem. Trasa rajdu, na której rozmieszczone będą punkty z zadaniami do wykonania wynosiła będzie około 8 kilometrów.

Więcej…
 
Szkolenie dla organizacji pozarządowych

obrazekUprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie „Tłok" jako członek Sieci Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT realizuje ogólnopolski projekt związany z działaniami na rzecz rozwoju Rad Działalności Pożytku Publicznego, mający na celu zwiększenie ich znaczenia i potencjału. Projekt jest realizowany na terenie całego kraju przez sieć SPLOT i jej ośrodki wojewódzkie w ramach POKL (5.4.2).

Więcej…
 
Podpisano umowę na przydomowe oczyszczalnie ścieków

DSCN4974Dnia 15 września 2014 r. w Urzędzie Gminy Radomin została podpisana umowa z TST Szymon Tomaszewski na „Budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Radomin". Gminę Radomin reprezentował p. Piotr Wolski – Wójt Gminy oraz p. Wioletta Różalska – Skarbnik Gminy z ramienia Wykonawcy występował p. Szymon Tomaszewski.

Więcej…
 
15-lecie Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego

1W dniu 13 września 2014 r. Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Radomin – Januszem Wiwatowskim wzięli udział w uroczystych obchodach 15-lecia Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego. Ponadto Gminę Radomin reprezentował lokalny chór „Con Anima". Uroczystości rozpoczęła uroczysta Msza Święta w intencji ojczyzny i powiatu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 51
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka