Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Imieniny


Dziś Cyryla Metodego
Jutro Jowity Faustyna
Pojutrze : Danuty Juliana
Strona główna
Harmonogram wywozu odpadów komunalnych na 2015 rok

worki-1      

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych na 2015 rok

 
Drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: "Rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałania narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin "

 herbDziałając na podstawie art. 11, 13, 14 i 16 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.).

GMINA RADOMIN

ogłasza:

drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Więcej…
 
Pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: "Upowszechniania kultury fizycznej i sportu "

herb

Działając na podstawie art. 11, 13, 14 i 16 ust. 2 i art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.).

 

GMINA RADOMIN

ogłasza:

 

pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Więcej…
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

DSCN7586

Dnia 11 stycznia 2015 r. po raz czwarty na terenie gminy Radomin odbył się finał WOŚP pod hasłem: "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. XXIII Finał WOŚP rozpoczęli wolontariusze, którzy od godz. 7.00 kwestowali przy kościołach parafialnych. 

Więcej…
 
Zaproszenie na kurs chemizacyjny

odr

ODR zaprasza na „KURS CHEMIZACYJNY” (tzw. Kurs na opryskiwacze- uprawniający do zakupu środków ochrony roślin oraz ich stosowania).

Osoby zainteresowane uzyskaniem uprawnień proszone są o jak najszybsze zgłoszenie się do biura Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Golubiu-Dobrzyniu ul. Koppa 1 E lub zgłoszenia telefoniczne 056 683 26 09, 723 330 466. O terminie i miejscu kursu powiadomimy zapisane osoby telefonicznie.

W trakcie zajęć rolnicy zapoznają się z zagadnieniami związanymi z budową i konserwacją opryskiwaczy oraz wykonywaniem oprysków, a także zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Uczestnicy kursu otrzymają zaświadczenie, które jest ważne pięć lat oraz książeczkę zabiegów agrotechnicznych.

Zaświadczenia zdobyte na początku 2011 roku i wcześniej utraciły swoją ważność. Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie.

                              Prosimy uprzejmie o przekazanie tej informacji sąsiadom i znajomym.

 
Bezpłatne konsultacje prawnicze

odr


W każdą drugą środę miesiąca w godzinach od 9.00 do 14.00 w Prawnik Kujawsko-Pomorskiego ODR z Przysieka, Pani Monika Bauza będzie udzielać bezpłatnych porad prawnych, pomocy w interpretacji pism oraz sporządzaniu odwołań i apelacji. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze umawianie się biurze ODR w Golubiu-Dobrzyniu ul Koppa 1E lub telefoniczne na określoną godzinę 056) 683 26 09 723 330 466  723 331 378.

Więcej…
 
XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WPVNAERR

Z przyjemnością informujemy, że w Szkole Podstawowej w Radominie (sala gimnastyczna) od godz. 15.00 w dniu 11 stycznia 2015 r. odbędzie się XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem:„Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Program imprezy:

Szkoła Podstawowa w Radominie godz. 15.00

11 stycznia 2015 r. ( NIEDZIELA)

Zaplanowane atrakcje WOŚP:

  • WYSTĘPY ARTYSTYCZNE uczniów szkół Gminy Radomin
  • „ODKRYWCY" – koncert gitarowy z Gałczewa
  • pokaz karate – „KYOKUSHIN - KAN"
  • GIMBOLO - grupa cyrkowa
  • LICYTACJE – produkty 23. Finału WOŚP
  • CIEPŁY POSIŁEK – ciasto, herbata, kawa
  • „Światełko Do Nieba" - POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

SZTAB WOŚP

 
XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WPVNAERR

Dnia 11 stycznia 2015 r. (niedziela) na terenie gminy Radomin odbędzie się XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera środki dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.  

 

Szczegółowy program imprezy już wkrótce.

 
Noworoczne życzenia

                                    imagesNa Nowy Rok 2015

Wszystkim Mieszkańcom Gminy Radomin

i Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego życzymy

spełnienia marzeń, ciepła, stabilności

oraz wielu powodów do radości.

Niech Nowy Rok będzie szczęśliwy w osobiste doznania,

spełnia zamierzenia i dążenia zawodowe, społeczne

oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.


         Wójt Gminy Radomin                                          Przewodniczący Rady Gminy Radomin

wraz z Pracownikami                                                                wraz z Radnymi 

 
Życzenia Świąteczne

radomin cgd

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 57
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka